1) Можно ли сказать, что игра получилась зрелищной и яркой?  Чем сильным запомнился соперник?

Рахунок 10:6, тому як не крути – гра була видовищною. Йшли нога-в-ногу до середини другого тайму. Потім за 2-3 хвилинки пропустили 3 м‘ячі і з цієї ями вже не вибрались (smiley) Vida має класних гравців, їм тяжко нав‘язати боротьбу. Усі швидкі, усі технічні, мають тренера і власну жовту спортивну форму (smiley)

2) Какой из таймов вам понравился больше и чем они отличались друг от друга?

Перший тайм мені особисто сподобався більше – ми користувались майже усіма помилками суперника. Плюс, в їхні ворота реально залітали шарові м‘ячі, що не могло не радувати

3) Какие сильные стороны у вашей команды были в этой игре?
Хотіли поставити автобус імені Челсі (хто пам‘ятає фінал ЛЧ 20ХХ року – той знає), але не вдалось 😂 Тому тактика – точно не відповідь на це питання. А якщо реально, то сильна сторона у тому, що ми змогли зібратись на гру з явним лідером, не скиглити, а вийти і дати бій. Що в результаті і вийшло – 10:6